In de aanloop naar 3 oktober presenteert Theatergezelschap Stadsavonturen de StoryTrail stadswandeling Leiden. Dwalend door de oude binnenstad beleef je samen met verhalenverteller Johannes de meeslepende geschiedenis van Leidens Beleg en Ontzet.

Je kunt mee wandelen op zondag 27, maandag 28 en dinsdag 29 september. 

Tijdens de StoryTrail Theaterwandeling maak je het Beleg van Leiden hoogstpersoonlijk mee. Je bent erbij als de gevreesde Spaanse commandant Valdez de stad van de buitenwereld afsluit. Je voelt mee met de Leidenaren die steeds minder te eten hebben. Je beleeft hoe wanhopige burgers in opstand komen tegen burgemeester Van der Werff. En je verzint een fantastische list om de Spanjaarden te slim af te zijn.

Verteller Johannes brengt hét verhaal van Leiden met vaart, humor en liefde voor de stad. Ga mee en geniet van een stadswandeling die je nooit meer vergeet!

Wanneer

  • Zondag 27 september 2026 11.00 - 12.30 uur
  • Maandag 28 september 2026 19.00 - 20.30 uur
  • Dinsdag 29 september 2026 19.00 - 20.30 uur

Prijzen

  • € 19,95
  • Reserveren is noodzakelijk: www.StoryTrail.nl. Reserveer nu als Early Bird voor € 19,95 of gebruik de kortingscode STORYTRAIL-377TF.

Locatie