zondag 5 juli
Glibberbal
Durf jij het water op? Het Glibberbal komt terug naar Leiden op 5 juli 2026.
Bereid je voor op een dag vol actie, creativiteit en gezelligheid in het Huigpark. Van zelfgebouwde wagentjes en spectaculaire pogingen op het water tot muziek, entertainment en een feestelijke sfeer langs de kant: het Glibberbal belooft opnieuw een evenement te worden dat je niet wilt missen.
Samen maken we er niet alleen een onvergetelijke dag van voor deelnemers en bezoekers, maar zetten we ons ook in voor een belangrijk doel. Met het Glibberbal halen we geld op voor Stichting Het Vergeten Kind en hopen we samen een mooie impact te maken.
Op 5 juli vindt het Glibberbal plaats in het Huigpark in Leiden. Het evenement is geïnspireerd op Ter land, ter zee en in de lucht: teams bouwen hun eigen wagentje en gaan de uitdaging aan om over het water de bel te raken. Langs de kant zorgen muziek, entertainment en horeca voor een levendige en toegankelijke sfeer.
Wanneer
- Zondag 5 juli 2026 13.00 - 18.00 uur
Prijzen
- Gratis