Concert met Stadswandeling! Key2Singing organiseert een muzikale stadswandeling.

Op monumentale plekken klinken 17e eeuwse liedjes. De wandeling eindigt in de Waalse Kerk waar u Leids Gregoriaans hoort en werken van de Leidse Johannes Flamingus en Cornelis Schuyt.

Voor dit project is Margot Kalse, artistiek leider van Key2Singing, diep in de Leidse historie gedoken. Samen met projectdeelnemers heeft zij transcripties gemaakt van stukken uit een Leids kloosterhandschrift en uit de Leidse Koorboeken. Zo brengt Key2Singing muziek die al eeuwenlang niet meer heeft geklonken weer tot leven.

Al deze muziek is ook te beluisteren op een openluchtconcert op 21 juni in het sfeervolle Openluchttheater in de Leidse Hout.

Het is aan te raden om vooraf kaarten te bestellen op www.key2singing.nl (25 mei) of op oltleiden.nl (21 juni).

Wanneer

  • Zondag 25 mei 2025 14.30 - 17.15 uur
  • Zaterdag 21 juni 2025 om 21.00 uur
  • Het is aan te raden om vooraf kaarten te bestellen op www.key2singing.nl (25 mei) of op oltleiden.nl (21 juni).

Prijzen

  • € 22,50

Locatie