Jeonghyun Choi Quartet met Jeonghyun Choi, piano, Seyeon Lee, contrabas, Pablo Cruz Placer, tenorsaxofoon en Dāvids Eglitis, drums.

Maandelijks organiseert Podium Jong Professionals Jazz (PJPJ) jazzconcerten met jazztalenten (jonge professionals) van de Jazz-afdeling van het Koninklijk Conservatorium Den Haag. Dit keer staat het Jeonghyun Choi Quartet in de spotlights.

In een interview met PJPJ vertelt Jeonghyun Choi dat een van de belangrijkste richtingen in zijn muziek zijn het vertalen van Spinoza's filosofie naar jazz. Hij zegt hierover "Spinoza’s filosofisch onderzoek naar menselijke emoties inspireert mij tijdens het maken van mijn composities. Ik probeer de inzichten van Spinoza te vertalen naar geluid. Elk stuk reflecteert op een (persoonlijke) emotie en zoekt naar de essentie ervan via de vrijheid van jazz".

Wanneer

  • Zaterdag 11 oktober 2025 om 20.00 uur
  • Zaal open: 19:30

Prijzen

  • € 10,00
  • Jongeren tot 18 jaar, donateurs en studenten hebben gratis toegang.
    Kaartverkoop aan de zaal (liefst pinnen).

Locatie